Hakkımızda

Peki Biz Kimiz ?

Bizler yeni kurmak istediğiniz markanızı oluştururken yanınızda yürüyen iş ortağınız, sosyal medya üzerinde rakiplerinizin önüne geçmenizi amaç edinmiş, yeni ve özgün fikirleri ile sizi her zaman bir adım öteye taşımayı amaçlayan ve farkınızı ortaya koymanızı sağlayan bir ekibiz.

Sizi daha ileriye taşıyoruz

HİZMETLERİMİZ

 

Dijital dünyanın tüm yenilikçi çözümlerini işinizi büyütmek için kullanıyoruz.

Dijizmir, performans odaklı ekibiyle hizmet verdiği müşterilerinin dijital dünyada rakipleriyle fark yaratmasını ve bu doğrultuda daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını amaçlayan yeni nesil bir dijital ajanstır.

Tamemen kişiye ve markaya özel gerçekleştirdiği sektör analizi ile yaratıcı çözümler üreten ekibimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarını saptayarak bu doğrultuda çalışmalarıyla fark yaratmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı
0 %
Sosyal Medya Yönetimi ve İçerik Üretimi
0 %
Site Tasarımı ve Kurulumu
0 %
3D Modelleme
0 %
Broşür, Katalog vb. Baskı Tasarımları
0 %

KURUMSAL KİMLİK SOSYAL MEDYA SİTE TASARIMI

Dijizmir ekibi olarak markanızı oluştururken en baştan itibaren gerekli olan tüm süreçlerde yanınızdayız. Markanızın logosu, sloganı, web sitesi, kurumsal kimliği ve sosyal medya hesaplarının yönetimi ve içerik üretimi konusunda sizlerle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için websitemizin canlı destek kısmını kullanabilir, iletişim kısmında bulunan  whatsapp numaramızdan veya info@dijizmir.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Evet yaptığımız tüm işlemler için fatura kesilerek mail adresinize iletiliyor. Yapılacak olan işlemlerde kdv’siz hariç fiyat verilmektedir. Üstüne %18 kdv eklenecektir.

Kredi kartı ile ödeme yapılmamaktadır. Sadece banka Havale/EFT ile ödeme alıyoruz.

İstediğiniz web sitesi ve özelliklerine göre bu süre değişmekte olup en fazla 3 hafta içerisinde siteniz hazırlanıp size teslim edilmektedir.

Yıllık sosyal medya yönetimi satın aldığınızda %10 indirim uygulanmaktadır.

Basılmış halde teslim almak isteyen müşteriler bizimle iletişime geçip belirttikleri taktirde baskılı teslim fiyat listesi iletilmektedir. Dilerse müşteri baskılı istediğini belirterek ekstra ücretle baskılı halini adresine teslim alabilir.

Yeni Haberler için Abone Olun !

Sosyal medya ve dijital haberler ile ilgili her zaman haberdar olmak istiyorsanız bültene abone olabilirsiniz.

Başardın! Artık abonesin. Ops! Birşeyler yolunda gitmemiş gibi gözüküyor.

© 2018 Created with Dijiizmir Dijital Ajans